Milí rodiče a hlavně milé děti!  7. - 11. června 2021 v naší škole proběhly přijímací zkoušky.

 

Vzhledem k nařízení GDPR nemůžeme výsledky zkoušek veřejně vystavit na našich stránkách či poslat mailem. Proto jsme se rozhodli informaci o přijetí či nepřijetí vám zprostředkovat jinak:

  • Klikněte na tento odkaz.
  • Vyberte z nabídky ZUŠ Rýmařov.
  • Vyplňte jméno, příjmení a rodné číslo vašeho dítěte a klikněte na „Hledat“.
  • Objeví se vám informace, které potřebujete - tedy přijat x nepřijat, ke komu byl kdo přiřazen a podobně.

Přijďte, prosím, první školní den - tedy 1. září 2021 v 15 hodin - do koncertního sálu školy na Divadelní ulici na slavnostní zahájení nového školního roku – počítáme s tím, že tentokrát nás do sálu Koronavirus pustí. Při této příležitosti se budete moci potkat s vyučujícími a domluvit rozvrh hodin a podrobnosti výuky. Pokud Vám to snad nevyjde, kontaktujte nás, prosím, nejpozději během prvního zářijového týdne.

V případě, že z nějakého důvodu nakonec nebude Vaše dítě moci do školy nastoupit, sdělte nám, prosím, tuto skutečnost neprodleně, abychom mohli přijmout někoho jiného - dalších zájemců úspěšných při přijímacím řízení je opravdu hodně, někteří musejí čekat, až se uvolní místo.

V případě, že nepřijdete do školy první školní den, či nekontaktujete nás během prvního zářijového týdne, budeme předpokládat, že do školy nenastoupíte a Vaše místo bude obsazeno někým jiným.

Pokud se stane, že se vám objeví informace, že Vaše dítě nebylo ke studiu přijato, není to pravděpodobně tím, že by neudělalo přijímací zkoušky, ale tím, že naše škola je v kapacitě omezená. Je možné, že se zrovna Vaše dítě do kapacity naší školy prostě nevešlo. V takovém případě, prosím, opravdu nezoufejte. Stává se nám, že v září někdo z těch, s nimiž počítáme, nakonec nenastoupí a uvolní tak místo někomu jinému. Pokud se to stane, budeme Vás neprodleně kontaktovat prostřednictvím údajů, které jste zadali do přihlášky.

Bude-li Vám cokoli nejasné, budete-li mít jakýkoli dotaz, neváhejte a kontaktujte nás - osobně, telefonicky, mailem.

Teď už ale všem přejeme krásné prázdniny a hlavně se už teď těšíme na nový školní rok 2021 - 22!

 

Mgr. Jiří Taufer, Ph.D., ředitel ZUŠ Rýmařov